Nachádzate sa tu: Domov > terra incognita

terra incognita

 Sme partner programu Košického samosprávneho kraja Terra Incognita.

Začiatkom roka sme sa zapojili do výzvy Košického samosprávneho kraja, ktorá bola vyhlásená prostredníctvom programu Terra incognita. Vo výzve TOP Lokality sme boli úspešní - Košický samosprávny kraj podporil náš projekt s názvom: "Zlepšenie turistickej vybavenosti Jasovského kláštora" dotáciou vo výške 7 000€. Vďaka tejto dotácii zmeníme vzhľad miestnosti, v ktorej predávame vstupenky a suveníry, túto miestnosť vybavíme novým vybavením, hardvérom a softvérom a intenzívne pripravujeme Audioguide v piatich jazykoch (maďarský, anglický, nemecký, poľský a francúzsky). Ako vyzerala miestnosť si môžete spomenúť alebo všimnúť na fotke nižšie. Dátum ukončenia prác a slávnostného požehnania vám včas oznámime.

Pán Boh zaplať za každú pomoc, milodar, modlitbu, či inú formu pomoci!

Pozvánka

Milí priatelia, všetkých vás srdečne pozývame na slávnostné požehnanie a uvedenie do prevádzky zrekonštruovaných priestorov pokladne a obchodu so suvenírmi, ktoré sa uskutoční v sobotu 8. júna po skončení koncertu Chvála vzájomnosti.

Milí priatelia,

v sobotu 8. júna sme slávnostne uviedli do prevádzky novú pokladňu a obchod so suvenírmi. Zmeny miestnosti si môžete všimnúť na fotografiách. Vďaka podpore Košického samosprávneho kraja prostredníctvom programu Terra Incognita a vďaka pomoci Košice región turizmus mohol opát Ambróz spolu s predsedom KSK Rastislavom Trnkom a riaditeľkou Košice región turizmus Lenkou Vargovou Jurkovou slávnostne tieto priestory otvoriť a uviesť do života aj audiosprievodcu, vďaka ktorému sme opäť o čosi bližšie aj našim zahraničným návštevníkom. Audiosprievodca podá výklad v šiestich jazykoch: slovensky, anglicky, maďarsky, nemecky, poľsky a francúzsky.

Ďakujeme za vašu priazeň a veríme, že nám ju zachováte aj naďalej!

Viac na FB profile Opátstva.

 

 

nach oben