Nachádzate sa tu: Domov > NAVŠTEVNÍK

NAVŠTEVNÍK

 

  Prehliadka kláštora mimo sezóny len pre vopred ohlásené skupiny a iba v sobotu

od 01. októbra do 15. mája

 

Podmienky prehliadky mimo sezóny od 01.10. do 15.05.: 

 

  • MINIMÁLNY POČET NÁVŠTEVNÍKOV: 10 OSÔB  (JE POTREBNÉ SA NAHLÁSIŤ NA T.Č.: 0910 649 345 ALEBO E-MAILOM: INFO@OPATSTVOJASOV.SK)
  • DEŇ PREHLIADKY: SOBOTA
  • ČAS PREHLIADKY: 13:00 HOD.   (PRI VÄČŠOM ZÁUJME BUDE MOŽNÉ USKUTOČNIŤ PREHLIADKU VIAC KRÁT)

 

Informácia, či sa bude v danú sobotu konať prehliadka, bude uvedená vždy v piatok na našej stránke www.opatstvojasov.sk v časti NOVINKY a na facebook stránke https://www.facebook.com/opatstvojasov

Počas pracovných dní (Po-PIA) a nedele sprevádzanie nie je možné.

 

V rámci prehliadky budete môcť vidieť opátsky chrám, reprezentačné priestory kláštora, expozíciu umeleckých diel, barokový park a budete môcť nahliadnuť do našej historickej knižnice. Cena prehliadky bude vo výške 8 € dospelá osoba, 4 € dieťa, ZŤP, senior a študent.

 

Vstupenky sa kupujú v pokladni kláštora, ktorá je označená informačnou tabuľou. Pokladňa je otvorená minimálne 5 minút pred začiatkom každej prehliadky.
So vstupom návštevníkov do priestorov kláštora sa brána zatvára.


Platba kartou nie je možná.


Prosíme vážených návštevníkov, aby rešpektovali čas začiatku prehliadok, ktorý nie je možné meniť. Ďalej prosíme o správanie adekvátne posvätnému priestoru.


Ďalšie informácie nájdete aj na stránkach Návštevný poriadokOtváracie hodiny a Cenník služieb. Všetky tieto dokumenty sú platné od začiatku sezóny 2019.

Tešíme sa na vašu návštevu.

nach oben