Nachádzate sa tu: Domov > Návštevník

Návštevník

V tejto sekcii nájdete informácie o možnostiach vidieť Jasovský kláštor zvnútra, oznamy o aktuálnych udalostiach a náš program.

Prehliadky pre verejnosť

 

Absolvovať komentovanú prehliadku Opátskeho chrámu, refektória a záhrady je možné počas letnej turstickej sezóny v uvedených časoch. Skupinám väčším ako 10 ľudí odporúčame sa ohlásiť a dohodnúť vopred na telefónnom čísle uvedenom v sekcii Kontakty. Mimo sezóny je prehliadka možná pre skupiny nad 10 ľudí po predchádzajúcej dohode. 

Prehliadka knižnice je možné výlučne v rámci samostatnej prehliadky, ktorá je mimoriadna a je ohlasovaná v dostatočnom predstihu.

Službu komentovaných prehliadok zabezpečujeme od 16.mája do 15.septembra. Vstupy sú o 10.00, 11.00, 12.30, 13.30, a 14.30 hod., vždy od utorka do soboty. 

Vstupné je 5 €; pre deti, študentov a seniorov nad 60 rokov - 2,50€. Pri preukázaní sa vstupenkou z Jasovskej jaskyne je vstupné pre dospelých 4€, pre deti, študentov, dôchodcov a ZŤP 2€.

Vstupenky sa kupujú v Pokladni kláštora, kam sa dostanete vstupom pri Infokiosku. Pokladňa je otvorená minimálne 5 minút pred začiatkom prehliadky.

Úctivo prosíme ctených návštevníkov, aby rešpektovali časy začiatkov prehliadok, ktoré nie je možné meniť. Ďalej prosíme o správanie adekvátne posvätnému priestoru.!!!

Tu nájdete Návštevný poriadok Kláštora, Otváracie hodiny a Cenník služieb. Všetky tieto dokumenty sú platné od začiatku sezóny 2019.

 

nach oben